• آرایش عروس عربی

    جدید ترین آرایش عروس عربی

  • آرایش عروس عربی

    نحوه آرایش عروس عربی .

  • آرایش صورت، شنیون، براشینگ، میکاپ

    5 مرحله اصلی آرایش عروس عربی

مانیکور
مانیکور
میکاپ
میکاپ
مانیکور
مانیکور
میکاپ
میکاپ
مانیکور
مانیکور
میکاپ
میکاپ
مانیکور
مانیکور
میکاپ
میکاپ
مانیکور
مانیکور
میکاپ
میکاپ
مانیکور
مانیکور
میکاپ
میکاپ
مانیکور
مانیکور
میکاپ
میکاپ
مانیکور
مانیکور
میکاپ
میکاپ

آرایش عروس عربی

یکی از بزرگترین دغدغه های عروس خانم های جوان انتخاب سبک میکاپی متناسب با فرم چهره ، مدل لباس و مدل مویشان است تا بتوانند در به یاد ماندنی ترین شب زندگیشان بدرخشند .با وجود اینکه در سال های اخیر علاقه به آرایش های طبیعی و لایت بیشتر شده است ، اما هنوز آرایش عروس عربی یکی از محبوب ترین و زیباترین مدل های آرایش عروس مخصوصا در بین خانم های شرقی است.

آرایش عروس عربی چگونه است؟

در آرایش عروس عربی تاکید و توجه بیشتر بر روی آرایش چشم ها است . به همین دلیل است که این سبک آرایش میتواند برای شما چشمانی جذاب ، افسونگر ، گیرا ، درشت و پر رنگ و لعاب به ارمغان بیاورد. آرایش عربی سبکی از آرایش عروس خارجی است که به آرایش چشم غلیظ و پر زرق و برق و خط چشم بلند و مشکی شناخته میشود . بنابر این اگر به دنبال آرایش عروس ساده هستید ، این سبک به درد شما نمیخورد و پیشنهاد ما برای شما آرایش عروس اروپایی است . اما اگر آرایش های غلیظ را ترجیح میدهید و دلتان میخواهد در شب عروسیتان متفاوت به نظر برسید ، تبریک میگویم چرا که آدرس را درست آمده اید . برای اینکه بتوانید خودتان آرایش عربی را در منزل انجام دهید ، با ما در ادامه ی این مقاله همراه شوید .

نحوه ی آرایش عروس عربی ( 5 مرحله اصلی آرایش عروس عربی )

آموزش آرایش عروس عربی

همانطور که میدانید اولین قدم برای یک آرایش عروس شیک و حرفه ای زیر سازی صورت است . با توجه به این که میکاپ عروس باید برای ساعت های طولانی بدون پاک شدن یا ماسیدن روی صورت باقی بماند ، زیر سازی مناسب و انتخاب درست لوازم آرایش عروس میتواند بسیار حائز اهمیت باشد . برای شروع ابتدا از یک مرطوب کننده و پرایمر برای آبرسانی و بستن منافذ پوست صورت خود استفاده کنید . هم چنین اگر روی پوست صورتتان لک یا جای جوش دارید ، بهتر است قبل از زدن کرم پودر از کانسیلر برای رفع عیوب پوستتان و هم چنین رفع تیرگی دور چشم استفاده کنید . در این مرحله نوبت به کرم پودر می رسد که برای آرایش عربی بهتر است از کرم پودر های نسبتا تیره و برنز استفاده کنید . بعد از زدن کرم پودر هم وقت کانتورینگ و هایلایت صورت است .

انواع آرایش عروس عربی با توجه به نوع صورت ( صورتهای گرد ،بیضی ، مستطیلی و ... )


روش کانتورینگ و هایلایتینگ با توجه به فرم صورت هرکس متفاوت است که ما به اختصار هر یک را توضیح می دهیم.

صورت های گرد


در صورت های گرد برای زاویه سازی فک و گونه سازی از کنار گوش ها یک خط مستقیم به پایین میکشیم و با استفاده از هایلایت چانه را برجسته تر نشان می دهیم . هم چنین برای این که بینی خود را باریک تر نشان دهید ، دو طرف بینی را از بالا به پایین کانتور کنید سپس وسط بینی ( استخوان بینی ) را هایلایت کنید

صورت های قلبی شکل


با استفاده از هایلایتر ، قسمت های فک تیغه ی بینی ، مثلثی زیر چشم ها ، گونه ها ، گوشه لب ها و وسط پیشانی را هایلایت کنید . سپس با استفاده از کانتور مناسب رنگ پوستتان ناحیه ی بالای پیشانی ( نزدیک خط ریش موها ) تا نزدیک شقیقه ها را کانتور کنید . هم چنین برای کانتورینگ گونه ها از استخوان گونه استفاده کنید و از بالای گوش شروع کرده و به سمت لب ها بروید . برای کانتور کردن بینی هم می توانید از همان روشی که برای صورت های گرد گفته شد استفاده کنید .

صورت های مربعی و مستطیلی شکل


برای این فرم صورت هم تقریبا مانند قبلی ها عمل میکنیم به اضافه ی اینکه امتداد خط فک و زیر استخوان گونه ها را کانتور و گوشه های بیرونی لب ها و چشم ها را هم هایلایت میکنیم .

صورت های بیضی شکل


ایده آل ترین فرم صورت ، شکل بیضی است و ما در صورت هایی با فرم های دیگر سعی میکنیم با کنتورینگ صورت را شکل بیضی درآوریم . به همین خاطر صورت های بیضی شکل خیلی نیازی به کانتور ندارند ولی برای بهتر نشان دادن فرم صورتشان می توانند مطابق شکل زیر صورت خود را کانتور و هایلایت کنند . دو نکته ی حائز اهمیت در کانتورینگ صورت این است که از بزرگنمایی های غیرطبیعی خودداری کنید و همینطور سعی کنید با استفاده از براش و یا پد مناسب خطوط تیره و روشن را به خوبی فید کنید . و بعد از کانتورینگ ، گونه هایتان را با استفاده از رژ گونه برجسته تر کنید . در آخرین مرحله از زیر سازی با توجه به اینکه این آرایش قرار است ساعت های طولانی روی صورت عروس دست نخورده باقی بماند ، استفاده از پودر فیکس مرغوب و بی رنگ در پایان توصیه میشود . و اما بعد از زیر سازی نوبت به مهم ترین بخش آموزش آرایش عروس عربی یعنی آرایش چشم عربی می رسد . همانطور که قبل تر نیز گفتیم در آرایش عربی تمرکز و فوکوس بیشتر بر روی چشم ها است . به همین خاطر معمولا از سایه هایی با رنگ های تیره و شاین ( اکلیلی ) مثل طلایی ، بنفش ، قهوه ای ، سبز ، دودی و مشکی و. . . استفاده میشود . برای انتخاب رنگ های سایه تان می توانید از رنگ چشم ها و رنگ لباستان کمک بگیرید ، و رنگ هایی را انتخاب کنید که با آن ها متناسب باشد . مثلا سایه دودی و سیاه برای چشمان قهوه ای تیره یا فندقی و سبز بسیار مناسب است . هم چنین شما میتوانید با استفاده از لنز های رنگی جلوه و زیبایی چشمان خود را چند برابر کنید . برای سایه زدن ، باید زیر ابرو تا گودی بالای پلک را سایه شاین و روشن بزنید . سپس روی پلک خود را سایه ای با رنگ متوسط و ترکیبی از تیره و روشن و در انتها ، گوشه چشم و پایین پلک را رنگ تیره بزنید . یکی از مهم ترین دلایل زیبایی این میکاپ فید کردن و از بین بردن مرز بین سایه ها و هم چنین برجسته کردن زیر استخوان حدقه چشم است . بعد از سایه نوبت به سخت ترین مرحله (البته از نظر خیلی از خانم ها ) یعنی خط چشم کشیدن میرسد . خط چشم را از گوشه داخلی چشم شروع کرده و تا گوشه خارجی ادامه دهید . سعی کنید خط چشمتان پهن و بلند و موازی با سایه تیره باشد . هم چنین برای برجسته تر نشان دادن چشم هایتان می توانید از خط چشم گربه ای استفاده کنید . اگر چشمان ریزی دارید ، استفاده از مداد چشم سفید در داخل چشم برای شما پیشنهاد میشود . در آخرین مرحله از آرایش چشم عربی هم به ریمل زدن می رسیم که در آرایش عربی اصلا نباید نادیده گرفته شود . شما برای فر و بلند و پر پشت نشان دادن مژه هایتان می توانید با استفاده از فرمژه ، مژه های خود را حالت داده و از دوبار ریمل زدن یا مژه مصنوعی استفاده کنید که پیشنهاد ما برای عروس خانم های زیبا استفاده از یک مژه مصنوعی پرپشت و طبیعی است تا جلوه ی بیشتری به آرایش چشم هایشان بدهند . نوبتی هم که باشد ، نوبت لب هاست . بهتر است برای لب هایتان از رنگی متناسب با رژگونه تان استفاده کنید . مثلا اگر رژ گونه تان تناژ صورتی یا گلبهی دارد ، رژ لبتان را هم از همان تناژ انتخاب کنید . میتوانید برای جلوه دهی بیشتر و برجسته تر نشان دادن لب هایتان از رژ لب های شاین یا برق لب روی رژلبتان استفاده کنید و شبیه به شاهزاده خانم های عرب زیبا بنظر برسید .

میکاپ و ارایش عروس

هزینه آرایش عروس عربی و هزینه مو


اکثر عروس خانم ها دوست دارند همانگونه که شب عروسی برای آنها شب خاصی در زندگیشان است ، آنها نیز خاص و در زیبا ترین حالت خود به نظر برسند و اغلب حاظرند هزنه ی زیادی برای این موضوع صرف کنند البته به شرطی که به کیفیت کار سالن آرایشی مطمئن باشند . توصیه ما به شما این است که قبل از رفتن به آرایشگاه مدل دلخواهتان را با جستجو در اینترنت یا ژورنال های عروس انتخاب کنید اما اگر به هر دلیل نتوانستید آرایشگر با توجه به تجربه خود و چهره شما مدلی را پیشنهاد می دهد که در اینجا بهتر است از همان ابتدا نظرات و خواسته های خود را خیلی واضح و کامل با آرایشگر در میان بگذارید تا از کار چند باره و اتلاف وقت و هزینه جلوگیری شود . هزینه مو و میکاپ عروس بستگی به عوامل مختلفی از جمله آکسسوار ، مواد آرایشی ، مش و هایلایت و رنگ مو ، مژه ها ، محله و منطقه ، سالن و میکاپ آرتیست دارد . با توجه به اینکه کار روی مو از بقیه قسمت های آرایش عروس وقت بیشتری میگیرد و بسیار هم مهم است، در مجموع آرایش و گریم عروس باید هزینه بیشتری برای آن در نظر گرفت. مانیکور و آرایش ناخن عروس هم یکی دیگر از بخش های آرایش عروس است که هزینه آن بستگی به مدل آن و مدت زمانی که صرف کار کردن روی آن میشود دارد . برند و کیفیت مواد آرایشی استفاده شده برای عروس نیز از فاکتور هایی است که میتواند روی قیمت و هزینه ی آرایش عروس تاثیر گذار باشد .اینکه شما کدام سالن را انتخاب کنید و چه میکاپ آرتیستی روی صورت شما کار کند نیز ، یکی از عوال تاثیر گذار در قیمت است .هر چه آرایشگر با تجربه تر و شناخته شده تر باشد بالطبع دستمزد بالا تری نیز دریافت خواهد کرد . در نتیجه تحقیق درباره آرایشگران مختلف را نیز نباید فراموش کنید .در آخر منطقه یا حتی شهری که سالن زیبایی مورد نظر شما در آن قرار دارد در قیمت آنها بی تاثیر نخواد بود . مثلا در شهر تهران هزینه ی پکیج آرایش کامل عروس از چهارصد هزار تومان ( آرایشگاه های درجه 3 ) شروع می شود و در برخی آرایشگاه های درجه یک و ممتاز تا بیش از ده و حتی پانزده میلیون تومان نیز میرسد . در حالی که در خیلی از شهرستان ها رقم های پیشنهادی بسیار پایین تر از این حرف هاست .

انواع مدل آرایش عروس عربی


سبک های مختلفی برای آرایش صورت وجود دارد و یکی از آن ها آرایش عربی است که خود انواع مختلفی دارد . به طور مثال آرایش عروس خلیجی یکی از زیر مجموعه ها و انواع مدل های آرایش عروس عربی است . در ادامه چند نمونه عکس های آرایش عروس عربی ، پر طرفدار ترین و جدید ترین آرایش عروس عربی و مدل آرایش عروس 2019 را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرند .

انواع مدل آرایش عروس عربی برای موهای بلند ، کوتاه و ...


مدل مو فاکتور بسیار مهمی در آرایش عروس است و اگر درست انتخاب شود ، می تواند کاری کند که فرم چهره ی شما خاص ، متفاوت و جذاب به نظر برسد . پس بهتر است در انتخاب مدل مو و همینطور متناسب بودن آرایش عروس عربی با مدل مو دقت کنید . اکثر قریب به اتفاق خانم ها اینطور فکر میکنند که برای این که بتوانند در روز عروسی شان مدل شینیون زیبایی روی مو هایشان اجرا کنند ، باید حتما موهای بلندی داشته باشند . در صورتی که با موهای کوتاه نیز می توانند مدل موی زیبا ، خاص و متفاوتی را تجربه کنند . البته به این موضوع نیز باید توجه کرد که برای نتیجه بهتر توجه به مهارت آرایشگر و انتخاب آرایشگری کار بلد که بتواند به خوبی به موهای شما فرم و مدل بدهد بسیار مهم است . و این نکته را هم فراموش نکید که بهتر است برای زیبا تر به نظر رسیدن موهای کوتاهتان از وسایل آرایش مو و اکسسوری های زیبا مانند تاج گل و گیره سر های ظریف استفاده کنید . و اگر هم که موهای بلندی دارید ، میتوانید با خیال راحت هر مدل مویی که مورد پسند و دلخواهتان است انتخاب کنید و فقط باید به این موضوع توجه کنید که فرم صورت شما و همینطور آرایش عروس عربی با مدل مو متناسب باشد . در ادامه توجه شما را به عکس های آرایش عروس عربی و چند مدل آرایش عروس 2019 برای عروس خانم های با موهای بلند یا کوتاه جلب میکنیم و امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد .

ماساژ
ماساژ
هالیلایت و رنگ
رنگ و هایلایت
ماساژ
ماساژ
هالیلایت و رنگ
رنگ و هایلایت
ماساژ
ماساژ
هالیلایت و رنگ
رنگ و هایلایت
ماساژ
ماساژ
هالیلایت و رنگ
رنگ و هایلایت
ماساژ
ماساژ
هالیلایت و رنگ
رنگ و هایلایت
ماساژ
ماساژ
هالیلایت و رنگ
رنگ و هایلایت
ماساژ
ماساژ
هالیلایت و رنگ
رنگ و هایلایت
ماساژ
ماساژ
هالیلایت و رنگ
رنگ و هایلایت

لیست قیمت خدمات سالن زیبایی مونا دارایی

ناخن و خدمات ناخن

قیمت خدمات
80000 ترمیم
170000 کاشت ناخن هلویی
65000 ژلیش
10000 لاک
60000 تراپی ( پارافین ) پا

ناخن و خدمات ناخن

قیمت خدمات
50000 تراپی دست
45000 مانیکور
80000 الی 120000 پدیکور
از 10000 الی 30000 طراحی ناخن
170000 کاشت ناخن

مو


قیمت خدمات
الی 80000 60000 براشینگ
150000 الی 110000 شنیون
10000 الی 50000 تاتو حنا
20000 شاخه ای بافت مو
120000 کرلی مو

اپلاسیون معمولی (موم)

قیمت خدمات
40000 پا
30000 دست
15000 کزیر بغل
30000 بکینی
120000 کل بدن

اپلاسیون ( گیاهی )

قیمت خدمات
60000 پا
40000 دست
20000 کزیر بغل
40000 بکینی
150000 کل بدن