• جدیدترین آرایش عروس

    با قرینه‌سازی ابرو،میکاپ.

  • رنگ و مش و لایت، فر و بافت مو

    خدمات ناخن، پدیکور، مانیکور .

  • آرایش صورت،آرایش عروس، شنیون، براشینگ، میکاپ

    وکس صورت،کوپ، اپیلاسیون.

جدیدترین مدل آرایش عروس MONADARAEE
جدیدترین مدل آرایش عروس
میکاپ عروس
میکاپ عروس

جدیدترین آرایش عروس ایرانی


درکنار لباس عروس، خاص بودن و زیبایی آرایش عروس نیز، بسیار دارای اهمیت است.آرایش عروس اگر متناسب با فرم و ویژگی های صورت عروس انتخاب شود، باعث جذابیت بسیار زیاد وهمچنین باعث پنهان شدن نقایص موجود درصورت می شود..

جدید ترین آرایش عروس ایرانی (در سبک شرقی.غربی و اروپایی)

در هر فرهنگ و کشوری نحو اعمال آرایش عروس متفاوت است؛هرچند که مدل های آرایشی کشورهای مختلف میتواند بر روی مدل های آرایشی سایر کشورها تاثیر بگذارد، در حقیقت فرهنگ باعث انتخاب یک سری رنگ ها و استفاده از یک سری ترکیب ها در کنار یکدیگر می شود.برای مثال جدیدترین آرایش عروس در سبک شرقی که شامل میکاپ عروس هندی،آرایش عروس عربی و ...می شود،آرایش ها بسیارغلیظی هستند که دلیل آن، استفاده از سایه و رژلب های بسیار پررنگ در آرایش است. در این نوع آرایش ها تمرکز بسیار زیادی بر روی آرایش چشم وجود دارد و از خط چشم استفاده می شود. در آرایش شرقی بیشتر از رنگ هایی مانند قرمز،سرخابی و جیگری برای رنگ رژلب واز سایه های تیره رنگ مانند مشکی استفاده میشود به طور خلاصه تمرکز هم بر روی آرایش چشم و هم بر روی آرایش لب است که این نوع آرایش امروزه بسیار طرفدار ندارد چرا که این آرایش از حد طبیعی فرا تر رفته است و باعث می شود سن عروس از سن واقعی او بیشتر به نظر بیاید، پس بهتر است عروس و آرایشگر با یکدیگر مشورت کنند تا به یک مدل ایده آل برسند.درآرایش غربی از خط چشم های بسار نازک و از رژ لب های بسیار کم رنگ استفاده می شود. در جدیدترین آرایش عروس در سبک غربی اگر تمرکز بر روی آرایش چشم باشد آرایش ملامتری بر روی لب انجام خواهد شد وبرعکس. امروزه آرایش غربی در میان عروس خانم های جوان بسیار پرطرفداراست. مدل آرایش عروس اروپایی بسیار بسیارساده است و خیلی طبیعی به نظر می رسد به طوری که انگارعروس گریم نشده است درحالی که آن ها آرایش کاملی دارند ولی به دلیل استفاده از رنگ های لایت به نظر نمی رسد و در اصطلاح آرایشگران به آرایش اروپایی آرایش لایت می گویند. و اگر به دنبال جدیدترین آرایش عروس که طبیعی به نظر برسد، می گردید و می خواهید بهترین شب زندگی تان را همراه با یک آرایش عروس طبیعی بدرخشید این بهترین گذینه برای شما است و برای پیدا کردن جدیدترین مدل آرایش عروس اروپایی می توانید به ژورنال های اروپایی مراجعه کنید تا جدیدترین مدل ها را مشاهده کنید. دراین نوع آرایش شیک و زیبا،از رنگ های ملایم استفاده می شود و خبری از رژ لب های پر رنگ و آرایش چشم غلیظ نیست و جذابیت منحصر به فردی دارد. در حقیقت میکاپ عروس ایرانی ترکیب مدل های مختلف است که در واقع می توان گفت میان مدل آرایش عروس اروپایی و عربی قرار گرفته است. به یاد داشته باشید هرچه که مد شده است صرفا به شما نخواهد آمد و بهتر است آرایشی را انتخاب کنید که مناسب صورت شما باشد واین که هیچ چیزی مانند سادگی،شما را زیبا نخواهد کرد.

جدیدترین آرایش عروس ایرانی و همخوانی با رنگ و مد سال

رنگ و مد هر سال در جدیدترین ‌آرایش عروس با مدل مو آن سال بسیار تاًثیر گذار است.برای مثال رنگ سال 2019 رنگ CORALیا مرجانی معرفی شده است.این رنگ ترکیبی از رنگ قرمز،صورتی و نارنجی است در نتیجه مدل آرایش عروس 2019 با سال های قبل متفاوت است. بسیاری ازاین رنگ مرجانی یا گلبهی در رنگ سایه و همچنین در رنگ رژلب استفاده کرده اند یا آن را با رنگ های دیگرمکمل قرار داده اند.این رنگ چهره را شاد تر و جذاب تر نشان می دهد و بهترین گذینه برای آرایش در فصل تابستان است مخصوصاٌ برای پوست های برنز. برای افرادی که پوست های روشن تری دارند,تم های تیره تری از مرجانی مناسب است.رژ لب گلبهی با سایه ها اسموکی و آرایش چشم تیره ترکیب بسیار زیبایی را به وجود می آورد.اگر رنگ مرجانی به عنوان سایه استفاده شود باعث روشن تر به نظر رسیدن چشم می شود و همچنین این نوع آرایش ابروهای شانه خورده و طبیعی را می طلبد.در جدید ترین مدل آرایش عروس 2019 دوباره از رژگونه استفاده شده است و آرایش به سمت آرایش عروس طبیعی و نامرئی رفته است.شاید بتوان گفت در این سال مدل آرایش عروس اروپایی نسبت به سایر آرایش ها طرفداران بیشتری دارد پس بهتر است عروس خانم ها قبل از مراسم,از صورت خود مراقبت کنند تا بتواند آرایش عروس طبیعی داشته باشد.در مدل آرایش عروس 2019 برق و درخشندگی از صورت حذف شده است و دیگر از هایلاتر ها استفاده ای نمی شود.در این سال از رنگ های ملایم برای رژ استفاده می شود و اصراری برای بزرگ تر نشان دادن جایی از صورت به وسیله ی نحو اعمال آرایش عروس مثل مدل رژ زدن ویا از طریق تزریق ژل نیست.در این سال از مداد چشم های سیاه و قهوه ای استفاده می شود و در بعضی از موارد به جای خط چشم های مشکی از خط چشم های رنگی نیز استفاده شده است.در این سال تاکید زیادی بر استفاده از سایه های تیره تر از رنگ چشم وجود دارد.

مقایسه میزان آرایش در جدیدترین آرایش عروس و مدل های قدیمی


اگر بخواهیم میزان آرایش عروس را در جدیدترین مدل های آرایش عروس و مدل های قدیمی مقایسه کنیم مثلا 10سال پیش ،تفاوت بسار زیادی به چشم میخورد. در نظر داشته باشید آرایش عروس باید احتمالا سنگین تر از حد معمول باشد برای آنکه میخواهند مقابل دوربین قرار بگیرند، دیگر احتیاجی به تمدید آرایش نباشد. و آرایش عروس فقط شامل صورت نیست و اگر لباس عروس باز است باید گردن و شانه ها به همان رنگ کرم صورت تغییر کند تا تفاوت رنگ، زیاد به نظر نرسد مخصوصا عروس هایی که آرایش برنز دارند حتما باید به این نکته توجه کنند که رنگ صورت و بدن با یکدیگر یکسان باشددر مدل های قدیمی ابروها بسیار نازک بودند و از سایه های رنگی و ترکیب چند سایه با هم مانند آبی و زرد و یا آبی و سبز ویا طیف های یک رنگ مانند رنگ بنفش کم رنگ و پر رنگ استفاده می شد که تا بیرون پلک ادامه داشت. از خط چشم های مدل گربه ای استفاده می شد و از مژه های بسیار بلند استفاده می کردند که مصنوعی بودن آنها بسیار به چشم می آمد و صورت را بسیار غیر طبیعی و کارتونی می کرد.از رژ لب هایی با رنک های تند که بیشتر آن ها براق بودند، استفاده می شد و خیلی به چشم می آمد. در مدل موهای قدیمی از نگین های رنگی و مروارید و تورهای تکه ای و یا تاج های بزرگ استفاده می شد.اما در جدبدترین آرایش عروس ابرو ها بسیار پهن تر شده است و از سایه ها و رژلب های لایت مانند قهوه ای و مسی استفاده می شود و بیشتر آرایش چشم را با سایه(سایه های اسموکی) انجام می دهند و استفاده از خط چشم خیلی کمتر شده است و از مژه های مصنوعی ای استفاده می شود که مصنوعی بودن آن زیاد به چشم نمی آید و انگار مژه ها طبیعی هستند.در مدل های جدید، بیشتر آرایش به شکل گریم درآمده است و مثل مدل های قدیمی از مقدار زیادی مواد آرایشی استفاده نمی شود و آرایش وسیله برای پنهان کردن نقایص صورت مانند بینی بزرگ و بیشتر به نظر رسیدن زیبایی های صورت عروس است که این کار با تکنیک های کانتورینگ انجام می شود.مدل موهای جدید بسیارساده شده اند و از تاج های کوچک استفاده می شود و در بعضی مدل ها که از جدیدترین آرایش عروس با مدل مو اروپایی الگو گرفته اند موهای عروس باز است و تور بالای سر عروس قرار گرفته است و در بعضی مدل ها عروس تور ندارد برعکس مدل های قدیمی که در زیر موها یک تور قرار میگرفت و رکن مهمی در آرایش مو به شمار می رفته است.

تاثیر کلیپ و ویدئوی عروسی در تبلیغات و گسترش جدیدترین آرایش عروس


با گسترش فضای مجازی وشبکه های اجتماعی روزانه شاهد کلیپ های تبلیغاتی زیادی در فضاهای اینترنتی هستیم.92درصد از افرادی که گوش های هوشمند دارند و یا از سایر دستگاه های به فضاهای اینترنتی متصل می شوند،یا کلیپ به اشتراک می گذارند یا روزانه چندین کلیپ تماشا می کنند.98درصد از افراد علاقه مند هستند که کلیپ آرایش عروس را در سایت های آرایشگاه ها و یا در صفحات مجازی آن ها مشاهده کنند تا نه تنها از تمیزی و کیفیت کار مطلع شوند بلکه از تقاوت عروس قبل و بعد از آرایش و محیط سالن آرایش عروس ونحوه اعمال آرایش عروس مطلع شوند. در بعضی موارد افراد در لا به لای کلیپ ها به دنبال فیلم آرایش عروس اروپایی ، آرایش عروس ساده و یا عکس آرایش عروس ایرانی و یا بهترین آرایش عروس هستند.امروزه شاهد یک بازار رقابتی بسیار بزرگ در میان سالن های آرایشی هستیم؛ که تلاش می کنند با ارائه کار بهتر و اشتراک گذاشتن ویدئو و کلیپ ازجدید ترین آرایش شانس دید شدن بیشتری را به دست آورند.خلاصه که گذاشتن کلیپ و ویدئو و داشتن شعار های تبلغاتی مانند «در بهترین شب زندگیتان بدرخشید»، تأثیر بسیار زیادی در کار شما خواهد داشت مخصوصاً اگر آرایشگاه امتیاز های ویژه و بیشتری برای عروس خانم ها در نظر بگیرند و یا از مواد و لوازم آرایش بهتری استفاده کنند. برای مثال بعضی آرایشگاه های زیبایی، آرایش عروس را چند روز قبل از مراسم اصلی امتحان می کنند تا میکاپ آرتیست و عروس هردو به یک نظر واحد درباره ی آرایش برسند تا عروس از آرایش خود در روز عروسی رضایت داشته باشد.

مقایسه میزان هزینه جدیدترین آرایش عروس نسبت به 10سال قبل


قیمت میکاپ عروس نسبت به یک ده ی گذشته افزایش یافته است.در این افزایش قیمت عوامل زیادی تاثیرگذار است از جمله گران شدن لوازم آرایشی مصرفی و ورود مارک ها و برند های آرایشی با کیفیت و افزایش دستمزدها و افزایش اجاره محل آرایشگاه اما عوامل دیگری نیز هستند که باعث گران تر شدن هزینه ها ی میکاپ عروس شده اند،مانند اضافه شدن خدمات جدید آرایشی از جمله لیفت مژه,تاتو,اکستنن و رنگ مو وماساژ.که این خدمات اخیرا انجام می شود و برای بهتر کردن کیفیت آرایش است که بعضی مواقع ضرورتی هم ندارد، و برای مدت کوتاهی ماندگاری دارند به جز تاتو که به کمک یک سوزن استریل برای پررنگ کردن و برای افزایش دادن حجم یک نقطه خاص از صورت استفاده میشود و تا چند سال به طور غیر قابل باوری باقی میخواهد ماند.عامل تاثیر گذار دیگری که وجود دارد محل و میزان خدمات ارائه شده در آرایشگاه و میزان تجربه ی آرایشگر است که هرچقدر میکاپ آرتیست کار بلد تر و معروف تر باشد دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد. معمولا پک آرایشی خوب، صرفا گران نیست و گران بودن خدمات مساوی با،با کیفیت بودن آن نیست.کیفیت آریش مهم ترین رکن در آرایش است که آرایش چقدر ماندگاری دارد و با عرق صورت و گذشت زمان نریزد و از بین نرود که امروزه این کار توسط مواد و لوازم آرایشی مارک دار که 24 ساعته هستند انجام میشود و در تمام طول شب ماندگاری خود را حفظ خواهند کرد.معمولا آرایشگاه ها پکیج های مختلفی را در اختیار عروس ها می گذارند که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است و خدمات متفاوتی نیز ارائه می کنند از جمله مواد آرایشی در درجه های مختلف،جدیدترین آرایش عروس با مدل مو و مژه ی مختلف و لوازم آرایشی ضد آب. اگر با عروس هایی که مراسم خود را برگزار کرده اند و هزینه ها ی گزافی برای آرایش در بهترین شب زندگیشان پرداخت کرده اند صحبت کنید حتما به شما خواهند گفت که تفاوت چندانی میان آرایش های گران و آرایش با قیمت متوسط و معقول نیست.هرچند که لازم است نرخی که توسط اتحادیه اصناف آرایشگران زنانه هرسال گذاشته میشود- که هر سال این نرخ مصوبه با توجه به شرایط اقتصادی کشور عوض می شود-توجه کنید تا برای خدماتی که میتوانیم با قیمت پایین تری دریافت کنیم،هزینه های ملیونی پرداخت نکنیم. البته قیمت تمامی خدمات آرایشی و نحو اعمال آرایش عروس از شهری به شهری و از محله به محله ی دیگر متفاوت است.به احتمال خیلی زیاد هرچه منطقه و محله ی شما گران تر باشد،باید هزینه ی بیشتری را برای خدمات دریافتی، بپردازید. پس بهتر است مدل آرایش عروس باید با کمک یک فرد حرفه ای انتخاب شود چرا که یک آرایشگر حرفه ای و با تجربه بهترین مدل آرایش را برای شما انتخاب خواهد کرد، پس بهتر است که به انتخاب او که بر مبنای سال ها تجربه است، اطمینان کنید. اگر برای بهترین شب زندگیتان، سالن آرایش خانم مونا دارابی انتخاب کنید ـ که تمامی خدمات مورد نیاز شما از جمله کاشت ناخن و رنگ مو و ... را با بهترین کیفیت و توسط کادر حرفه و کاربلد انجام میشود هرگز از انتخابتان پشیمان نخواهید شد.

مشاوره برای آرایش عروس توسط آرایشگر حرفه ای و متخصص

از ویژگی های آرایشگر خوب، توانایی تشخیص تناسب بین اجزای مختلف آرایش است. آرایشگر حرفه ای می داند چگونه رنگ ها را در کنار هم به کار ببرد که توی ذوق نزند و زیبایی های طبیعی عروس از بین نروند. به طور مثال می دانند که چه مدل مویی با لباس عروس زیباتر است یا چه نوع تاج و توری برای مدل موی عروس بهتر است. همچنین یک آرایشگر متخصص می داند که با توجه به فرم صورت و هزینه ای که مد نظر شماست، چه مدل آرایش و مدل مویی را برایتان انتخاب کند تا در مراسم بدرخشید. همچنین به اندازه ی کافی برایتان وقت می گذارد و انواع عکس آرایش عروس را به شما نشان می دهد تا شما با خیالی آسوده، آرایش و مدل موی دلخواه خودتان را پیدا کنید. در زمینه ی کاشت یا طراحی ناخن نیز علاوه بر سلیقه ی شخصی، نظر آرایشگر هم مهم است چرا که برای طراحی ناخن روش های متفاوتی وجود دارد که شاید همه ی آن ها برای مراسم ازدواج مناسب نباشند. از جمله روش های طراحی ناخن می تواند به ساده، گل دار، فانتزی، استفاده از ورقه ی طلا یا فویل و نگین دار اشاره کرد و باید رنگی برای طراحی ناخن انتخاب شود که با آرایش عروس متناسب باشد.(

شنیون مو
شنیون مو
مدل عروس جدید
مدل عروس جدید

لیست قیمت خدمات سالن زیبایی مونا دارایی

ناخن و خدمات ناخن

قیمت خدمات
80000 ترمیم
170000 کاشت ناخن هلویی
65000 ژلیش
10000 لاک
60000 تراپی ( پارافین ) پا

ناخن و خدمات ناخن

قیمت خدمات
50000 تراپی دست
45000 مانیکور
80000 الی 120000 پدیکور
از 10000 الی 30000 طراحی ناخن
170000 کاشت ناخن

مو


قیمت خدمات
الی 80000 60000 براشینگ
150000 الی 110000 شنیون
10000 الی 50000 تاتو حنا
20000 شاخه ای بافت مو
120000 کرلی مو

اپلاسیون معمولی (موم)

قیمت خدمات
40000 پا
30000 دست
15000 کزیر بغل
30000 بکینی
120000 کل بدن

اپلاسیون ( گیاهی )

قیمت خدمات
60000 پا
40000 دست
20000 کزیر بغل
40000 بکینی
150000 کل بدن